Produkujemy większość środków, jakie sprzedajemy. Nasze produkty to 80% naszego obrotu. Sami jesteśmy też użytkownikami chemii profesjonalnej, którą produkujemy, dlatego wiemy, co może się podobać również Tobie i Twojemu klientowi. Wiemy, że zwłaszcza na myjniach samoobsługowych i automatycznych, jakość ma podstawowe znaczenie dla rozwoju i dochodowości biznesu. Tam, gdzie są stosowane profesjonalne środki wysokiej jakości (odpowiednia temperatura, ciśnienie), tam klienci częściej i chętniej korzystają z usług, dochody są stabilne i na wysokim poziomie. Potwierdzają to nasi klienci. Dlatego przykładamy dużą uwagę do jakości tego, co produkujemy i co oferujemy naszym klientom.

Proszki chemiczne do myjni bezdotykowych

Niektórzy producenci wyposażają stanowiska w programy czyszczenia zasadniczego bazujące na technologii proszkowej. Podzielamy stanowisko, że jeżeli chodzi o czyszczenie rzeczywiście bezdotykowe (bez szczotki), to jest to najlepsze rozwiązanie.

Produkowany przez nas proszek do myjni samoobsługowych występuje w 4 wariantach:
 • MAX PULVER ECO FOSFOR – bezfosforanowy;
 • MAX PULVER ECO 20 – chemia do myjni o obniżonej zawartości fosforanów;
 • MAX PULVER – fosforanowy, o stosunkowo niskim pH (bezpieczny dla sprzętu), lekko pieniący (dobrze widoczny dla klienta), łatwo rozpuszczalny w wodzie (nawet zimnej <30°C);
 • MAX PULVER PREMIUM – proszek dla bardzo wymagających. Wyjątkowa formuła opracowana w 2015 roku ma niską gęstość nasypową (ok. 650 g/l), daje obfitą i łatwą do spłukania pianę, posiada świetne właściwości czyszczące i jest bardzo bezpieczny zarówno dla urządzeń, jak i wszystkich elementów samochodu (lakieru, plastików, części chromowanych).

Środki płynne

Produkujemy całą gamę środków o różnym zakresie pH i różnym przeznaczeniu. Możemy je podzielić na różne grupy:
 • w zależności od przeznaczenia – środki do mycia bezdotykowego, ręcznego, mechanicznego (np. myjnie tunelowe lub portalowe), myjąco-dezynfekujące (do mycia wnętrza naczep mających kontakt z żywnością);
 • w zależności od rodzajów mytych samochodów – środki dla samochodów ciężarowych (myjnie TIR), środki do samochodów osobowych, środki uniwersalne, specjalistyczne (mycie cystern wewnątrz);
 • w zależności od odczynu pH – zasadowe, kwaśne i neutralne;
 • środki specjalistyczne – np. detailing, środki do prania tapicerki, chemia warsztatowa, mycie i pielęgnacja skór, mycie szyb;
 • w zależności od sposobu stosowania – środki mogą być nanoszone na myte pojazdy w postaci piany lub „sprayu”/oprysku albo „pod szczotkę”; środki o innym przeznaczeniu, np. mycie silnika, mogą być również stosowane w postaci kąpieli, w której zanurza się myte elementy.

Woski i środki nabłyszczające

W naszej bogatej ofercie profesjonalnych chemicznych środków myjących są również produkty przeznaczone na koniec cyklu mycia. Wodorozcieńczalne, tzw. hydro-woski w zależności od przeznaczenia i stopnia koncentracji (stężenia roboczego) mogą być używane do:
 • nabłyszczania – wzmacniają efekt płukania, ułatwiają osuszanie;
 • woskowania – tworzą hydrofobową powłokę („film”) na lakierze, rozpraszają wodę i chronią przed osadzaniem brudu;
 • polerowania – specjalne produkty, które wzmacniają efekt mycia, dając czasami wrażenie, że można się przejrzeć, jak w lustrze.

Katalogi do pobrania

katalog.pdf moto pdf_icon-150x150