To, czego potrzebuje myjnia

Myjnia najbardziej potrzebuje KLIENTÓW! Wiemy o tym, dlatego oferujemy tylko wysoką jakość. Jeżeli jesteś już w posiadaniu myjni to na pewno potrzebujesz materiałów eksploatacyjnych, może jakiegoś nowego sprzętu do podniesienia atrakcyjności oferty i przy okazji dodatkowego źródła dochodu? Zdarza się, że coś się zepsuje lub zwyczajnie zużyje – wtedy potrzebne są części zamienne.

Chemia

Wiadomo, że mycie samą wodą byłoby niemożliwe. Technika dostarcza ciśnienie, temperaturę i potrzebna jest jeszcze chemia. Nasza działalność zaczęła się właściwie od mikro-proszku. Kiedy okazało się, że żaden z producentów nie jest w stanie dostarczyć proszku, który łączyłby dobrą jakość i łatwą do zaakceptowania cenę – zaczęliśmy produkować sami. Dziś mamy pełną ofertę chemii do mycia samochodów do każdego typu myjni i każdej techniki mycia.

Akcesoria

Tutaj umieściliśmy urządzenia samoobsługowe, które wspierają atrakcyjność oferty skierowanej do klientów myjni. Dozowniki płynów, odkurzacze, suszarka, kompresory – to wszystko może zwiększyć ilość odwiedzających myjnię klientów. Byłoby super, gdyby obłożenie myjni wynosiło więcej? Sprawdź czym możesz przyciągnąć nowych?

Części

„Nie psuje się tylko to, czego nie ma” Skoro tak, to wcześniej czy później trzeba będzie coś wymienić. Myjnia to setki, a nawet tysiące, różnej wielkości śrubek, złączy, przewodów, uszczelek… Czasami potrzebny jest nowy silnik, ramię obrotowe, dozownik, szczotka, pistolet, dysza… Zapraszamy!