Zapraszamy do pobrania katalogu

 

Produkujemy większość środków, jakie sprzedajemy. Nasze produkty to 80% naszego obrotu.

Sami jesteśmy też użytkownikami chemii profesjonalnej, którą produkujemy, dlatego wiemy, co może się podobać również Tobie i Twojemu klientowi. Wiemy, że zwłaszcza na myjniach samoobsługowych i automatycznych, jakość ma podstawowe znaczenie dla rozwoju i dochodowości biznesu. Tam, gdzie są stosowane profesjonalne środki wysokiej jakości (odpowiednia temperatura, ciśnienie), tam klienci częściej i chętniej korzystają z usług, dochody są stabilne i na wysokim poziomie. Potwierdzają to nasi klienci. Dlatego przykładamy dużą uwagę do jakości tego, co produkujemy i co oferujemy naszym klientom.

Proszki chemiczne do myjni bezdotykowych - linia Max

Niektórzy producenci wyposażają stanowiska w programy czyszczenia zasadniczego bazujące na technologii proszkowej. Podzielamy stanowisko, że jeżeli chodzi o czyszczenie rzeczywiście bezdotykowe (bez szczotki), to jest to najlepsze rozwiązanie.

Produkowany przez nas proszek do myjni samoobsługowych występuje w 4 wariantach:

 • MAX PULVER LIGHT – Ekonomiczny, wydajny, szampon w proszku przeznaczony do mycia ciśnieniowego pojazdów samochodowych w samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Proszek podczas dłuższego przechowywania w worku nie ulega ,,zbryleniu”. Doskonale rozpuszcza się w wodzie o niskiej temperaturze.

 • MAX PULVER – Bardzo wydajny, szampon w proszku z dodatkiem środków emulgujących i nabłyszczających do mycia ciśnieniowego pojazdów samochodowych w samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Proszek podczas dłuższego przechowywania w worku nie ulega ,,zbryleniu”. Doskonale rozpuszcza się w wodzie o niskiej temperaturze.

 • MAX PULVER PREMIUM – Skoncentrowany, bardzo wydajny szampon w proszku o wysokich właściwościach myjących, emulgujących i nabłyszczających do mycia ciśnieniowego pojazdów samochodowych w samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Proszek podczas dłuższego przechowywania w worku nie ulega ,,zbryleniu”. Doskonale rozpuszcza się w wodzie o niskiej temperaturze.

 • MAX PULVER ECOLOGIC – Bezpieczny dla środowiska, bezfosforanowy szampon w proszku do mycia ciśnieniowego pojazdów samochodowych w samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Proszek podczas dłuższego przechowywania w worku nie ulega ,,zbryleniu”. Doskonale rozpuszcza się w wodzie o niskiej temperaturze.
Aktywne piany - linia Max

Preparaty do mycia wstępnego i bezdotykowego:

 • MAX CLEAN – Podstawowy alkaliczny środek do mycia wstępnego i zasadniczego przeznaczony do myjni ciśnieniowych, bezdotykowych, samoobsługowych oraz myjni ręcznych z użyciem myjek ciśnieniowych.

 • MAX CLEAN PLUS – Podstawowy alkaliczny środek do mycia wstępnego
  i zasadniczego o zwiększonych właściwościach rozpuszczalnikowych.

 • MAX PIANA – Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny wysokopieniący środek myjący przeznaczony do zasadniczego mycia samochodów w myjniach samoobsługowych oraz myjniach ręcznych przy użyciu myjek ciśnieniowych.

 • MAX PIANA COLOR PINK/PURPLE/YELLOW – Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny, alkaliczny, wysokopieniący środek myjący przeznaczony do zasadniczego mycia mocno zabrudzonych pojazdów samochodowych w myjniach samoobsługowych oraz myjniach ręcznych przy użyciu myjek ciśnieniowych. Podczas mycia wytwarzana jest kolorowa aktywna piana.
  UWAGA WAŻNE!! ŚRODEK BEZPIECZNY DLA LAKIERU, NIE BARWI UBRAŃ ORAZ OTOCZENIA

 • MAX PREMIUM – Silnie skoncentrowany, wydajny, alkaliczny płyn o podwyższonych właściwościach myjących i emulgujących do mycia zasadniczego mocno zabrudzonych pojazdów samochodowych. Zawiera inhibitory korozji co powstrzymuje jej dalszy rozwój. Nie pozostawia zacieków, nie uszkadza powierzchni chromowanych, elementów aluminiowych oraz wrażliwych elementów samochodów. Preparat przeznaczony do myjni bezdotykowych oraz mycia przy pomocy myjek ciśnieniowych.

 • MAX PREMIUM PLUS – Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny, alkaliczny płyn o bardzo wysokich właściwościach myjących oraz rozpuszczalnikowych. Przeznaczony jest do mycia zasadniczego mocno zabrudzonych pojazdów samochodowych. Usuwa bardzo stare i zaschnięte zabrudzenia. Zawiera inhibitory korozji. Nie pozostawia zacieków, nie uszkadza powierzchni chromowanych, elementów aluminiowych oraz wrażliwych elementów samochodów. Preparat przeznaczony do myjni bezdotykowych oraz mycia przy pomocy myjek ciśnieniowych.

 • MAX TOP CAR – Wysokopianowy koncentrat alkaliczny do mycia mocno zabrudzonych samochodów osobowych i ciężarowych

 • MAX TOP FOAM – Silnie skoncentrowana, bardzo wydajna aktywna piana przeznaczona do mycia samochodów osobowych i ciężarowych

 • MAX TOP FOAM EXTREME – Skoncentrowana, wydajna aktywna piana przeznaczona do mycia samochodów osobowych i ciężarowych nawet w twardej wodzie

 • MAX DUO – Dwuwarstwowy koncentrat silnie pieniącego preparatu do mycia mocno zabrudzonych powierzchni odpornych na alkalia. Wydajny i skuteczny, doskonale usuwa smary oleje i tłuszcze. Nie stosować w nasłonecznionym miejscu, na mocno nagrzane elementy i nie dopuścić do wyschnięcia.
Mycie szczotką - linia Max
 • MAX SHAMPOO – Wysokopieniący szampon samochodowy do mycia ręcznego o neutralnym pH, przyjemnym zapachu, całkowicie bezpieczny dla mytej karoserii. Szampon stosowany w ręcznych myjniach samochodowych do mycia karoserii przy pomocy gąbki, rękawicy lub szczotki.

 • MAX AUTO SHAMPOO – Wysokopieniący, alkaliczny, bardzo wydajny szampon do mycia ręcznego o przyjemnym zapachu, który skutecznie usuwa zabrudzenia drogowe. Szampon bezpieczny jest dla mytej karoserii oraz elementów zewnętrznego wykończenia samochodu. Szampon stosowany w ręcznych myjniach samochodowych do mycia karoserii przy pomocy gąbki, rękawicy lub szczotki.

 • MAX ACTIVE FOAM – Wysokopieniący, alkaliczny, bardzo wydajny szampon do mycia ręcznego o intensywnym przyjemnym zapachu, który charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością mycia, szczególnie ciężkich zabrudzeń drogowych. Stosowany w ręcznych myjniach samochodowych do mycia karoserii przy pomocy gąbki, rękawicy lub szczotki.
Woski i osuszacze - linia Max

Ochrona przed: solą, insektami, kwaśnym deszczem i odchodami ptaków.

 • MAX BRILLANT WAX – Bardzo wydajny wosk do myjni samochodowych z silikonami osuszającymi do wszystkich rodzajów lakierów samochodowych oraz powierzchni o wysokim połysku. Nie pozostawia białych śladów po wyschnięciu. Działa natychmiastowo, pozostawiając powierzchnię suchą i nabłyszczoną. Wosk należy nanosić na czysty jeszcze wilgotny lakier karoserii samochodu.

 • MAX WAX S – Wysoko skoncentrowany wosk o najlepszych właściwościach osuszających oraz ochronnych. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów lakierów oraz powierzchni o wysokim połysku.
  Niezwykle zaawansowana technologia gwarantuje rewelacyjny efekt wizualny. Idealnie dobrane komponenty sprawiają iż efekt suszenia jest błyskawiczny, powierzchnia lakierowana nabiera połysku i zostaje zabezpieczona hydrofobową warstwą, chroniącą przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Wosk nie zawiera olejów mineralnych. Nie pozostawia białych śladów po wyschnięciu. Wosk należy nanosić na czysty jeszcze wilgotny lakier karoserii samochodu.

 • MAX DRY NANO – Super koncentrat wosku do bezdotykowych i portalowych myjni samochodowych. Gwarantuje szybkie osuszanie i długotrwałe nabłyszczenie.
  Wosk polimerowy z nano konserwacją. Dzięki innowacyjnej technologii zapewnia długotrwałą ochronę, rewelacyjny efekt wizualny oraz błyskawiczny efekt suszenia. Wosk nie zawiera olejów mineralnych. Nie pozostawia białych śladów po wyschnięciu. Wosk należy nanosić na czysty jeszcze wilgotny lakier karoserii samochodu.
Inne - linia Max
 • MAX ALU – Kwaśny preparat do czyszczenia i renowacji felg oraz innych elementów aluminiowych. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z felg, w tym osady z klocków hamulcowych. Może być stosowany do czyszczenia osadów betonowych z pojazdów ciężarowych oraz urządzeń budowlanych. Preparat doskonale usuwa rdzę, kamień kotłowy oraz osady cementowe z powierzchni odpornych na działanie kwasów. Preparat natryskiwany przy pomocy ręcznych atomizerów.

 • MAX ALU STRONG – Silnie skoncentrowany, bardzo skuteczny, kwaśny preparat do czyszczenia samochodowych elementów aluminiowych. Szybko rozpuszcza trwałe zabrudzenia pochodzące z klocków hamulcowych. Preparat może być stosowany do czyszczenia osadów betonowych z pojazdów ciężarowych oraz urządzeń budowlanych. Preparat doskonale usuwa rdzę, kamień kotłowy oraz osady cementowe z powierzchni odpornych na działanie kwasów. Preparat natryskiwany przy pomocy ręcznych atomizerów.

 • MAX ALU PLUS – Kwaśny preparat do czyszczenia felg i elementów aluminiowych z dodatkiem ekstraktu migdałowego

 • MAX BETON – Silnie skoncentrowany, specjalistyczny, kwaśny płyn przeznaczony do usuwania resztek betonu, cementu i osadów kamiennych z powierzchni odpornych na działanie kwasów. Max beton doskonale usuwa rdzę oraz kamień kotłowy. Preparat natryskiwany przy pomocy ręcznych atomizerów lub specjalistycznych szorowarek do gruntownego czyszczenia posadzek.

 • MAX FELGA – Alkaliczny środek do mycia felg, który daje efekt krwawej felgi.

 • MAX ANTI INSECT – Silnie skoncentrowany, bardzo skuteczny środek do usuwania insektów z szyb i karoserii pojazdów samochodowych oraz motocykli. Posiada innowacyjny skład dzięki, któremu doskonale nadaje się do usuwania z felg zabrudzeń drogowych oraz osadów pochodzących z klocków hamulcowych. Preparat natryskiwany przy pomocy ręcznych atomizerów.

 • MAX COCPIT – Preparat pielęgnująco – zabezpieczający z lekką formuła nabłyszczającą do kokpitów, powierzchni z tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdów oraz skóry. Tworzy na czyszczonej powierzchni warstwę ochronną, zabezpieczając ją przed procesami starzenia. Preparat o delikatnym przyjemnym zapachu usuwa lekkie zabrudzenia oraz pozostałości po śladach dłoni. Nie pozostawia tłustego nalotu. Zalecany jest do codziennej pielęgnacji. Preparat nanosić przy pomocy ręcznego atomizera oraz ściereczki z mikrofibry.

 • MAX TIRE SHINE – Bardzo wydajny, nie wymagający polerowania, gotowy do użycia preparat do zabezpieczania, pielęgnacji oraz nabłyszczania zewnętrznych elementów gumowych lub wykonanych z tworzyw sztucznych. Trwale chroni przed czynnikami atmosferycznymi, w tym promieniami UV. Zabezpiecza przed osadzaniem się brudu. Zalecany do codziennej pielęgnacji. Preparat nanosić przy pomocy ręcznego atomizera oraz gąbki lub ściereczki.

 • MAX TEXTILE CLEANER – Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny preparat do prania, odplamiania oraz odświeżania powierzchni tekstylnych. Bardzo skutecznie usuwa zabrudzenia z powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych oraz skóry. Głównie zalecany do siedzeń, dywaników samochodowych oraz wykładzin tekstylnych w bagażnikach samochodów. Produkt nanoszony przy pomocy ręcznego atomizera, odkurzacza ekstrakcyjnego lub szmatki.