Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Tapicerka samochodowa w istotny sposób wpływa na estetykę wnętrza samochodu. Jednocześnie kontakt z różnego rodzaju zanieczyszczeniami – kurzem, piaskiem, potem, resztkami jedzenia czy sierścią zwierząt – sprawia, że mogą rozwijać się w niej szkodliwe bakterie. Dlatego tak ważne jest utrzymanie jej w czystości. Warto w tym celu sięgnąć po profesjonalną chemię do prania tapicerki.

Chemia nie tylko dla profesjonalistów

Dostępne w naszej produkty do czyszczenia tapicerek stworzone zostały z myślą o serwisach autodetailingowych, specjalizujących się w odnawianiu auta. Wybierając chemię do prania tapicerki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na przeznaczenie produktu. Tapicerki materiałowe i skórzane wymagają odmiennego traktowania oraz odpowiednich produktów – zastosowanie niewłaściwej chemii może doprowadzić do uszkodzenia materiału lub utraty wyglądu.

Dlaczego warto sięgnąć po chemię do prania tapicerek?

Profesjonalna chemia do prania tapicerek odznacza się bardzo wysoką skutecznością działania. Dzięki temu pozwala w krótkim czasie ale z dobrymi rezultatami pozbyć się z tapicerki różnego rodzaju zanieczyszczeń. Jednocześnie jest ona bezpieczna dla tworzyw – właściwie stosowana pozwala zabezpieczyć tapicerkę przed zanieczyszczeniami  i ułatwi późniejsze sprzątanie.

logo
logo
logo