Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Utrzymanie czystości w domu jest ważnie nie tylko dla zachowania estetyki wnętrza. Regularne dbanie o porządek pozwoli wydłużyć żywotność powierzchni takich jak podłogi i wyposażenie łazienki, a także poprawi poziom sanitarnego bezpieczeństwa. Dostępne  w naszej ofercie zestawy promocyjne z pewnością pomogą skutecznie zadbać o porządek w domu.

Co zawierają zestawy promocyjne?

Oferowane przez nas zestawy promocyjne to komplety produktów do sprzątania. Każdy zestaw został stworzony tematycznie, tak by umożliwiał kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach – w kuchniach oraz łazienkach. Na każdy zestaw składają się cztery produkty z kategorii chemii gospodarczej o odmiennych działaniu i zastosowaniu.

Dlaczego warto wybrać zestawy promocyjne?

Zestawy promocyjne to atrakcyjna oferta dla każdego, kto ceni czystość w swoim otoczeniu. Z pomocą zawartych w zestawie produktów można z dużą skutecznością i szybko pozbyć się nawet najtrudniejszych, uporczywych zanieczyszczeń występujących w kuchniach oraz łazienkach – np. plamami tłuszczu i osadami z kamienia lub mydła.  Dużą zaletą zestawów jest również niska cena – decydują się na komplet produktów zapłacisz mniej, niż przy kupowaniu każdego z nich osobno.

logo
logo
logo