Zapraszamy do kontaktu:
Robert Kołomyjski
tel. 570 770 475
r.kolomyjski@fenikschemia.pl

Katalog do pobrania


Pasze – nasza marka KULMIX

Jest to polska marka zajmująca się tworzeniem pasz. W oparciu o wiedzę biochemiczną, mikrobiologiczną, a przede wszystkim fizjologiczną udało się uzyskać produkty , które wsparte najnowocześniejszą technologią i innowacyjnym myśleniem dały początek najwyższej jakości paszom tradycyjnym. Takie podejście pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb zwierzęcia dzięki czemu udaje się utrzymać zdrowie w stadzie, jednocześnie nie rezygnując z jego wysokich wyników produkcyjnych.

 

Nasza marka KULMIX

Jest to polska marka zajmująca się tworzeniem pasz. W oparciu o wiedzę biochemiczną, mikrobiologiczną, a przede wszystkim fizjologiczną udało się uzyskać produkty , które wsparte najnowocześniejszą technologią i innowacyjnym myśleniem dały początek najwyższej jakości paszom tradycyjnym.

Aż chce się doić ! Premiksy mineralno-witaminowe

Mieszanki paszowe , niezbędne przy utrzymaniu wysokowydajnych zwierząt. Uzupełniają one niedobory mikro- i makroelementów, pozwalając tym samym utrzymać wysokowydajne zwierzęta w rewelacyjnej kondycji fizycznej.

Mykostabil

Mieszanka paszowa uzupełniająca. Działa wiążąco na mykotoksyny zawarte w paszy, równocześnie wspomagając ich usuwanie z organizmu. Korzyści wynikające ze stosowania produktu:

Kulmilk Protein

Korektor służący do uzupełniania białka w mieszankach treściwych dla bydła mlecznego. Skutecznie zastępuje śrutę sojową. Produkt dzięki unikalnej formule zawiera wysoki poziom białka trawionego w jelicie oraz tłuszcze roślinne bogate w kwasy tłuszczowe OMEGA-3 poprawiające parametry rozrodu, a także ogólną zdrowotność zwierząt.

Inwestycja w odchów sukcesem w hodowli! KalbiStart

Musli dla cieląt do stosowania od pierwszego dnia życia zwierzęcia. Zastosowane mikronizowane zboże ma na celu pobudzanie przedżołądków, dodatki białkowe i witaminowe stymulują szybszy i zdrowszy wzrost.

KalbiTop

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla cieląt od 4 tygodnia życia. Produkt dzięki zawartości różnorodnych źródeł białka stymuluje intensywny wzrost cieląt, dodatki makro- i mikroelementów zapewniają zachowanie bezpiecznego rozwoju zwierząt.

Walka o laktację od wycielenia Kuldrink

Pójło powycieleniowe dostarczające energię, elektrolity oraz witaminy niezbędne do zregenerowania organizmu krowy po porodzie. Produkt zwiększa ilość pobranej wody przez zwierzę, a dodatek drożdży pobudza apetyt. Dzięki odpowiedniej kombinacji składników oraz dodatków witaminowych zmniejsza się ryzyko przemieszczenia trawieńca, a krowa szybko wraca do prawidłowej kondycji

KulVitKetostop

Produkt przeznaczony dla krów mlecznych, owiec i kóz. Jego zastosowanie w okresie około porodowym zabezpiecza zwierzęta przed ketozą, jednocześnie utrzymuje równowagę energetyczną w dawce.

KulVitEnergy

Produkt przeznaczony dla krów mlecznych, który dzięki odpowiedniej kompozycji składników chroni wątrobę przed stłuszczeniem. Zawartość witaminy E i selenu skraca okres od wycielenia do kolejnej rui, która staje się wyraźniejsza. Słodki smak i wysoka energetyczność powoduje chętne pobieranie, pn. z paszą objętościową wyrównując jednocześnie niedobory energetyczne w dawce.

Surowce paszowe

Zobacz tabelę

logo
logo
logo