Utrzymanie czystości w domu wymaga zastosowania różnego rodzaju środków. Aby ułatwić sobie pracę i zaoszczędzić nieco miejsca w szafkach, warto rozejrzeć się za produktami o uniwersalnym działaniem, które można zastosować do sprzątania różnego rodzaju powierzchni. Oto kilka propozycji.

Power Clean Limescale and Rust – Kamień i Rdza

To produkt przeznaczony do czyszczenia powierzchni takich jak:

  • kabiny prysznicowe – szklane i plastikowe,
  • sanitariaty,
  • armatura łazienkowa i elementy ze stali nierdzewnej.
  • wanny, umywalki, brodziki,
  • płytki ceramiczne, glazura

Z wysoką skutecznością i bez pozostawiania zacieków usuwa on zabrudzenia takie jak nacieki z kamienia i rdzy oraz osady z mydła. Z jego pomocą można nadać powierzchniom delikatny połysk i pozostawić w łazience przyjemny, świeży zapach. Przeznaczony do codziennego stosowania.

Power Clean Anti-Fog i No streaks

To preparaty do czyszczenia szyb i innych powierzchni szklanych (np. luster, blatów), a także płytek ceramicznych, laminatów. Z ich pomocą można skutecznie usuwać tłuste zabrudzenia bez pozostawiania śladów pod postacią zacieków i nadawać powierzchniom krystaliczny połysk. Anti-Fog zawiera dodatkowo specjalny polimer, który zapobiega osadzaniu się pary na szklanych pomierzch – polecany jest do mycia szklanych powierzchni w łazienkach, może być stosowany również w samochodach. Oba płyny pozostawiają po sobie przyjemny zapach.

Power Clean Universal

To produkt dostępny w trzech różnych wariantach zapachowych – Kwiat Konwalii, Kwiat Lilii, Tajemniczy Ogród. Wszystkie idealnie nadają się do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych, takich jak płytki ceramiczne, panele drewniane, glazura, a takie mebli, blatów, powierzchni kuchennych i łazienkowych. Są bardzo proste w użyciu i nie pozostawiają po sobie żadnych smug. Ta chemia domowa posiada formę koncentratu, który przed użyciem należy rozcieńczyć w wodzie. W przypadku silniejszych zabrudzeń można nanieść niewielką ilość koncentratu na daną powierzchnię i zostawić na krótko, by substancje czynne były w stanie rozpuścić zanieczyszczenie. Następnie płyn należy dokładnie zmyć.

logo
logo
logo