Bathroom Cleaner

Profesjonalny płyn do czyszczenia łazienek

Zastosowanie:
Profesjonalny płyn do codziennego czyszczenia i ochrony sanitariatów. Przeznaczony do mycia kabin prysznicowych (szklanych, plastikowych), wanien, brodzików, muszli, pisuarów, umywalek oraz armatury łazienkowej i elementów ze stali nierdzewnej, glazury, płytek ceramicznych itp.

– Skutecznie usuwa zabrudzenia z kabin prysznicowych i sanitariatów, np.: nacieki z kamienia i rdzy, osady z mydła
– Zawiera specjalistyczne polimery tworzące na mytych powierzchniach niewidoczny film ochronny, który zabezpiecza przed ponownym odkładaniem się brudu i osadów, co znacznie ułatwia i skraca proces kolejnego mycia
– Nadaje delikatny połysk, pozostawia świeży, przyjemny zapach w łazience

il 2

Sposób użycia i zalecane dozowanie:
Spryskać zabrudzoną powierzchnię preparatem a następnie usunąć brud, osady oraz nacieki za pomocą gąbki. Po umyciu spłukać bieżącą wodą. W celu zabezpieczenia i ochrony powierzchni przed ponownym osadzaniem się zanieczyszczeń, należy ponownie spryskać umytą powierzchnię, odczekać około 30 sekund a następnie spłukać bieżącą wodą. Nie wycierać do sucha. Produkt gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczenia. *Uwaga! Przed użyciem wstrząsnąć. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu.

Zalecane stężenie robocze: Produkt gotowy do użycia

Pojemność: 1L, 5L

logo
logo
logo