Utrzymanie czystości w przestrzeniach przemysłowych, takich jak hale produkcyjne czy magazyny, jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości pracy. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne środki do sprzątania, które pozwolą na efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń. Oto kilka z nich.

Toilet Cleaner

To profesjonalny żel do czyszczenia sanitariatów. Skoncentrowany preparat przeznaczony jest do codziennego czyszczenia muszli, pisuarów, wanien, brodzików, umywalek oraz posadzek i glazury podłogowej odpornej na działanie kwasów. Produkt charakteryzuje się wydajnością i skutecznością w usuwaniu zabrudzeń z sanitariatów, takich jak nacieki z kamienia i rdzy, kamień urynowy czy osady z mydła.

Floor Oil

To skoncentrowany, niskopieniący, alkaliczny preparat przeznaczony do gruntownego mycia posadzek i powierzchni zarówno maszynowego, jak i ręcznego. Floor Oil skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia tłuszczowego i olejowego, dzięki czemu sprawdza się w przypadku wszystkich posadzek przemysłowych. Preparat może być stosowany również do odplamiania tekstyliów oraz czyszczenia powierzchni miękkich i elastycznych, takich jak linoleum, PCV, winyl, gumoleum czy lentex. Floor Oil doskonale radzi sobie również z posadzkami z żywic epoksydowych i może być stosowany bez rozcieńczenia.

Inox Cleaner

Profesjonalny środek do sprzątania elementów ze stali nierdzewnej. Produkt przeznaczony jest do bieżącego czyszczenia powierzchni i różnych urządzeń wykonanych z tego materiału. Inox Cleaner cechuje się wysoką skutecznością w usuwaniu nalotów i osadów z kamienia oraz rdzy, a także potrafi poradzić sobie nawet z zaschniętymi zabrudzeniami. Dodatkowo, środek posiada przyjemny, cytrynowy zapach. Inox Cleaner może być stosowany również do czyszczenia płytek ceramicznych oraz powierzchni odpornych na działanie kwasów.

logo
logo
logo