Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Szklane szyby mają wiele zalet – są trwałe, wyglądają estetycznie, zapewniają dostęp do światła słonecznego. Jednocześnie są bardzo podatne na zabrudzenia, które stają się na nich doskonale widoczne, szczególnie w bardziej pogodne dni. W naszej ofercie nie mogło zatem zabraknąć profesjonalnych środków do mycia okien oraz innych powierzchni szklanych.

Czym charakteryzują się profesjonalne środki do mycia okien?

Preparaty do mycia okien oraz innych powierzchni szklanych wytwarzane są w taki sposób, by szybko usuwały zanieczyszczenia i nie pozostawiały po sobie zacieków albo smug. Cel ten osiąga się między innymi dzięki zastosowaniu alkoholu lub innych substancji szybko parujących. Profesjonalne środki do mycia szyb charakteryzują się tym, że zawierają duże ilości substancji aktywnych, dlatego jeszcze skuteczniej usuwają z szyb zanieczyszczenia, takie jak przywierający do ich powierzchni kurz i pył. Mają one bardzo często formę koncentratów, które przed użyciem należy rozcieńczyć w odpowiedniej ilości wody.

Dlaczego warto sięgnąć po profesjonalne środki do mycia szyb?

Profesjonalne środki do mycia szyb to produkty stworzone z myślą o firmach sprzątających, a także firmach specjalizujących się w wykonywaniu mycia szyb na dużych wysokościach. Wysoka skuteczność pozwala zakończyć prace w krótkim czasie, natomiast postać koncentratu sprawia, że produkty te są opłacalne pod kątem finansowym.

logo
logo
logo